Sunday, May 27, 2018
 • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Praca w Avon – handluj w branży kosmetycznej:Make-up jest niesłychanie istotną sferą życia dla każdej kobiety. To oczywiście za makijażem ukrywane są wszelkiego rodzaju niedoskonałości cery twarzy, wszelkiego rodzaju usterki. Kobiety dzięki makijażowi czują się bardziej pewne ...
 • Odcienie w trakcie projektowania mieszkań:Czym są w stanie być dla nas barwy domu? To generalnie propozycja doskonalenia kolorów, które mają być dopasowane do wyczekiwań względem nowoczesności. Stworzony przez nas dom nie jedynie wewnątrz może ...
 • Deweloperzy proponują dostępne lokale mieszkalne:Lokalny rynek posiadłości jest obecnie w fazie obrotnego rozwoju, co wolno odnotować w wielu miastach kraju. Przedstawiają to licznie podejmowane inwestycje, jakich nie brakuje też na rynku posiadłości. Na chwilę ...
 • Stawiamy lokal mieszkalny:W dzisiejszym świecie każdy z nas marzy posiadać własny dom, który będzie miejscem bezpiecznym dla całej rodziny, jednak należy wiedzieć, że inwestycja taka wiąże się z niezwykle kolosalnymi kosztami, a ...
 • Na rynku nieruchomości zostaną najmocniejsi:Jeszcze kilkanaście lat przedtem, biur nieruchomości i pośredników indywidualnych było wybitnie mnóstwo. W dodatku, pomimo gigantycznej konkurencji, wszyscy poprawnie zarabiali na pośrednictwie zakupu, sprzedaży rozmaitego typu posiadłości. Obecnie, więcej jest ...
Home » Blog » Na rynku nieruchomości zostaną najmocniejsi

Co to jest hurtownia medyczna

Co to jest hurtownia medyczna
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym niejedna jednostka opieki zdrowotnej – od jednoosobowych gabinetów, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zapewnić sobie potrzebne produkty i aparaturę, jakie wykorzystywane są w codziennej interakcji z  osobami potrzebującymi pomocy medycznej.

Odbiorcą towarów oferowanych przez sklepy medyczne są nie tylko specjaliści medycyny każdej z branż, jak i pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje produkty z kilkunastu różnych dziedzin, jakie obejmują nie tylko produkty tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i sprzętu medycznego wspomaga również diagnostykę medyczną, oferując dużą gamę odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, których towary można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny zaopatrują także gabinety rehabilitacji proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i sprzęt dentystyczny, jaki oferuje sklep, obejmuje ponad osiem tysięcy towarów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Oferowane towary pochodzą od najlepszych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Polydentia, Microbrush. W ofercie są też firmy polskie, producenci następujących produktów np. Zhermapol lub Tzmo.
Oferowane produkty takie jak materiały stomatologiczne np. kompozyty oraz masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, amalgamaty oraz wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej niewielki opis asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek wszystkiego, co znajduje się zarówno w sklepach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Zobacz
 Hurtownia sprzętu medycznego

Zobacz także:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.